Intencje Mszalne

Na stronie Startowej w zakladce- Nowe pielgrzymki -  znajdziesz INFO i PLAN  pielgrzymki na Sycylię.!!!

PILNIE POTRZEBNY ORGANISTA, ORGANISTKA....ks. proboszcz prosi o kontakt.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sobota 13.04.2024 r.

17.00         Dziękczynna w intencji Elżbiety i Łukasza Lanckich w I rocznicę ślubu

Niedziela 14.04.2024 r. III Niedziela Wielkanocna

8.00         Dziękczynna z okazji Urodzin z prośbą o zdrowie i łaski

10.30         Dziękczynna Jadwigi Wojtala z okazji Urodzin i za rodzinę

16.00         Dziękczynna w intencji Damiana Świerczek z okazji 50 r. Urodzin i syna Daniela z okazji 21 r. Urodzin i za rodzinę

Poniedziałek 15.04.2024 r.

18.00         Dziękczynna w intencji Gabrieli Hanke z okazji Urodzin i za rodzinę / ks. Gość

Wtorek 16.04.2024 r.

8.00         nie ma mszy świętej.

Środa 17.04.2024 r.

18.00         Za + Zbigniewa Morawiec w I rocznicę śmierci; oraz Monikę Stencel i Gertrudę Przontka w 30-ty dzień po śmierci

Czwartek 18.04.2024 r.

17.15         Godzina święta - bez wystawienia.

18.00         Za ++ rodziców Ludwika i Zofię Dobija, ++ braci Ludwika i Izydora oraz ++ bratowe Krystynę i Martę

Piątek 19.04.2024 r.

18.00         Za ++ Stanisława Sekta, rodziców Franciszkę i Stanisława oraz brata Eryka

Sobota 20.04.2024 r.

17.00         Za + Antoniego Ławniczek z okazji urodzin

Niedziela 21.04.2024 r. IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza

8.00         Dziękczynna rodziny Lanuszny o zdrowie i Boże błogosławieństwo

10.30         Dziękczynna Martyny Dulemba w 18 r. Urodzin o dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

16.00         Za + męża Ludwika Balcer i rodziców z obu stron

Poniedziałek 22.04.2024 r.

18.00         Za + Danutę Podbioł od kuzynów: Izydora, Feliksa, Stefanii i Małgorzaty

Wtorek 23.04.2024 r. Św. Wojciecha, bpa i męcz.

8.00         Za Parafian

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=

Serdecznie zachęcam do modlitwy w intencjach nam poleconych przez różne osoby:

Za wstawiennictwem św. Rity, św. Charbela, św. Józefa i św. Michała Archanioła, a  także św. Sebastiana i św. Szymona z Lipnicy módlmy się do Boga:

1. O pokoj na UKRAINIE i zaprzestanie działań wojennych
  2. O  pokój w Ziemi Świętej