Dzieci komunijne

 

 

Dzieci do I Komunii świętej otrzymajły książeczki do których wklejają obrazki z co niedzielnych Mszy św. Bedą na Mszy idziemy po jej ukończeniu do zakrystii, aby odebrać obrazek mówiący o ewangelii z danej niedzieli i wklejamy go do książeczki.

Spotkanie i konferencja dla Rodziców odbędzie się w czwartek 23 wrzesnia o 18.30 w kościele. Obecność przynajmniej jednego Rodzica OBOWIĄZKOWA!!!!

 

Dzieci PO I komunii świętej będą otrzymywac obrazki w I piątki miesiąca  od października. Ponadto otrzymają specjalną książeczkę do odprawienia 9 pierwszych piątków. 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, siedziba: Kobielice, Kościelna 2.