Dzieci komunijne

Grupa I o 18.00

Grupa II o 18.45

Przychodzimy w maseczkach!!!

Spowiedź dzieci przed I Komunią św. wg podziału na grupy:

- I grupa ma spowiedź w sobotę 15.05 o g. 9.00

- II grupa w sobotę 15.05 o g. 9.45

Przychodza OBOJE  rodzice z dzieckiem. Zabieramy Skarbce.

W dzień I Komunii św msze święte odprawiane będą wg następującego planu:

- o g. 10.00 gr. I

- o g. 11.45 gr. II

Wspólne majowe będzie o g. 15.15. Przynosimy bombonierkę, albo czekoladę  / nie z orzechami / dla dzieci chorych z "Betlejem" w Jastrzębiu Zdroju. Jest to Ośrodek prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Córek Bożej Miłości. Ponadto przynosimy dowolną ofiarę na Papieskie Dzielo Misyjne Dzieci - w kopercie nie podpisanej / dowolna ofiara /...

Nie będzie tzw. Białego Tygodnia.  Dopiero od Bożego Ciała dzieci będą przychodzić na msze w strojach komunijnych.

Nie ma też mszy w intencji p. Katechetki w poniedziałek 17go maja o 10.00.

W piątek 14go maja od 18.30 dekorowanie i sprzątanie kościoła na I Komunię św.

Reszta informacji w gazetce na miesiąc Maj.   ks. MK