KL. VIII do bierzmowania

Nowa wiadomość- WAŻNA.

Dotyczy mlodziezy ktora w czerwcu przyjęła sakrament bierzmowania:

Zapraszam Was w poniedziałek 5 października na godzinę 18.35 do salki na spotkanie wraz z mlodzieża starszą.

Chcemy wspolnie zastanowić się nad dalszą pracą duchowa nad sobą i spotkaniami w malych grupach. Zachęćcie innych. Czekam na Was w najbliższy poniedzialek.

WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYJĘLI SAKRAMENT BIERZMOWANIA Z CAŁEGO SERCA GRATULUJĘ

i życzę obfitości łask, owoców i darów Ducha Świętego do mężnego wyznawania wiary. ks. Proboszcz

Bóg zapłać wszystkim Rodzicom za modlitewne wsparcie czasu przygotowania swoich dzieci,

za ofiary na dar materialny dla parafii i na Fundusz im. bł. ks. Emila Szramka.