++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++==

Od niedzieli 13 czerwca limit wiernych w kościele wynosi 50% miejsc zajętych, nie licząc osób już zaszczepionych. Od 25 czerwca ten limit wyniesie 75%. Od 20 czerwca znosi się dyspensę od uczestnictwa w Eucharystii.

Moi Kochani.

W kaplicy św. Rity na stoliku znajduje się terminal płatniczy. Zachęcam do korzystania z tej formy składania ofiar na rzecz parafii, czy też np zapłaty za prasę itp.  Można to uczynić przed lub po Mszy św. lub w dowolnym czasie kiedy będziemy w kościele.

ks. Proboszcz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sobota 19.06.2021 r.

14.00          Ślub konkordatowy; Pająk - Wyroba

16.00           Dziękczynna w intencji Wiolety i Andrzeja Białas z okazji 25 r. ślubu i za rodzinę

18.00           Dziękczynna Jana Ficek z okazji 18 r. urodzin, rodziców i chrzestnych

Niedziela 20.06.2021 r. XII Niedziela Zwykła

7.15   Koronka do Bożego Miłosierdzia

7.30           Za + ojca Ludwika Stalmach ze wspomnieniem + żony Józefy

10.15   Koronka do Bożego Miłosierdzia

10.30           Dziękczynna w intencji wujka ks. Ryszarda Lapczyka z okazji 60 r. święceń kapłańskich od siostrzenicy Reginy

15.45   Koronka do Bożego Miłosierdzia

16.00           Za ++ Stefana Pękała i z rodzin Pękała-Czysz

Poniedziałek 21.06.2021 r. Św. Alojzego Gonzagi

18.00           Za ++ Jadwigę i Macieja Błażyca ++ dzieci

/ błogosławieństwo róż ku czci św. Rity /

Wtorek 22.06.2021 r.

7.00           Za Parafian

Środa 23.06.2021 r.  Dzień Ojca

18.00           Dziękczynna rodziny Barbary i Piotra Wróbel

Czwartek 24.06.2021 r. Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

17.00           Godzina święta / spowiedź dla wszystkich dzieci ze SP /

18.00           Za + męża Tomasza Niebudek i syna Piotra

Piątek 25.06.2021 r.

8.00           Zakończenie roku szkolnego / tylko z udziałem III i IV kl. /

18.00           Dziękczynna rodziny Kokoszka

Sobota 26.06.2021 r.

18.00           Za Solenizantów V i VI

- w intencji Anny Zegrockiej z okazji 50 r. Urodzin i za rodzinę

- w intencji Franciszka Plichta z okazji 7 r. Urodzin, rodziców i chrzestnych

Niedziela 27.06.2021 r. XIII Niedziela Zwykła

7.30           Dziękczynna w intencji Elfrydy i Augustyna Sekta w rocznicę ślubu oraz z okazji Urodzin i o błogosławieństwo dla rodziny

10.30           Za ++ Walerię i Ludwika Podbioł, 2 synów, 2 córki, 4 zięciów, ++ Wacławę i Władysława Piwko, 3 synów, synową i 2         wnuków

15.45   Koronka do Bożego Miłosierdzia

16.00           Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Kariny i Tomasza Klos i za dzieci

Serdecznie zachęcam do modlitwy w intencjach nam poleconych przez różne osoby:

Za wstawiennictwem św. Rity, św. Charbela, św. Józefa i św. Michała Archanioła, a  także św. Sebastiana i św. Szymona z Lipnicy módlmy się do Boga:

Przede wszystkim, aby nas zachował od pandemii koronawirusa, wlał pokój w serca i nadzieję.

Módlmy się za służbę zdrowia, pielęgniarzy, pielęgniarki, lekarzy i kapelanów szpitalnych.

1. O zdrowie dla chorego meża, ojca i dziadka
  2. O zdrowie dla p. kościelnego - Antoniego