KL. VIII do bierzmowania

 

Nowa wiadomość- WAŻNA.

 Dotyczy mlodzieży, ktora w tym roku chce  się przygotowywać do przyjęcia sakramentu bierzmowania:

 

Pierwsze spotkanie wszystkich chętnych odbędzie się w środę 29 wrzesnia o g. 18.45 w salce pod kościołem. niech przyjdą tylko ci, którzy naprawdę są zainteresowani calorocznym  przygotowaniem do bierzmowania.

Bierzmowanie można także przyjąć np. w II klasie szkoły średniej, jeśli teraz jeszcze nie czujecie się gotowi do realizacji postawionych wymagań.

spotkanie z Waszymi Rodzicami odbędzie się wcześniej bo w poniedziałek 27 września o g. 18.30 w kościele.

 

                                            ks. Proboszcz

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, siedziba: Kobielice, Kościelna 2.