ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE - kolęda.

 

 

Jak już na pewno wiecie w tym roku 2020/21 odwiedziny kolędowe nie odbęda się w tradycyjnej formie. Nie mamy jeszcze dokładnego rozporządzenia w tej sprawie, ale jedno jest pewne. Blogosławimy zasadniczo nowe domy po UPRZEDNIM zaproszeniu ze strony mieszkańców. Pozostałe domy i mieszkania mogą być poblogoslawione jak co roku, ale także po uprzednim osobistym zgloszeniu konkretnej rodziny, że sobie tego życzą.

Po Nowym Roku będą odprawiane msze święte w intencj rodzin  z poszczegolnych ulic i wtedy będzie mżna zlożyć dobrowolną ofiare na utrzymanie kościola.     ks. Mieczysław

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, siedziba: Kobielice, Kościelna 2.