++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA    20 X 2024r.

1. Wstęp lit.: Jezus dziś nie pozostawia złudzeń; szukanie zaszczytów nie jest drogą Jego uczniów. Sam – cierpiący sługa Jahwe – napomina Apostołów, by pamiętali, że największym zaszczytem dla chrześcijanina jest bycie najmniejszym. Uczmy się od Jezusa służenia braciom.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli, która jest Światowym Dniem Misyjnym przeznaczona będzie na Misje. Za ofiary składamy: „Bóg zapłać”.

1. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe, dziś o godz. 1530. W tygodniu przed Mszą św. wieczorną modlimy się różaniec, zaś we wtorek po Mszy św. porannej.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej błogosławimy róże, ku czci św. Rity.
  3. W środę wieczorem ok. godz. 1830 zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy
  4. W czwartek o 1715 zapraszamy na Godzinę Świętą a potem modlitwę różańcową.
  5. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • Wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.
  • Niedziela – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego.
  1. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszach św. Intencje na rok 2025 będą rezerwowane po 3 listopadzie.
  2. Można zabierać z tyłu kościoła kartki przeznaczone na zalecki za zmarłych. Zalecki na modlitwę w listopadzie za zmarłych, prosimy składać w zakrystii.
  3. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie polecamy nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”.
  4. Bóg zapłać Parafianom z ul. Wiejskiej cz. I lewa strona, za sprzątanie kościoła, ofiarowane kwiaty. Zapraszamy również za tydzień.

• Zakończenie: Boże, nasz Ojcze niech nasze modlitwy które zanosimy, staną się miłe dla Ciebie a Ty pobłogosław nam na cały najbliższy tydzień.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++