BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ. PILNE !!!!!!!!!!!!!

30 kwietnia 2021 r w nocy w szpitalu w Bielsku Bialej zmarł śp. ks. prof Józef KIEDOS. Miał  77 lat i 54 lata kapłaństwa.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Msza święta w jego intencji w naszym kościele zostanie odprawiona w dniu jego pogrzebu tj. 8.05 o g. 8.00.

Przed Mszą o 7.45 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Serdecznie zapraszam do udziału w tej Eucharystii.

Od wtorku 4.05 w naszym kościele może być 1 osoba na 15m2 co daje liczbę 40 osób plus służba liturgiczna.

A oto najnowsze Ogloszenia duszpasterskie:

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Bardzo ważne ogłoszenie -  Nie ma bezpośredniej transmisji z kościoła przez You Tube. Należy wejść na stronę parafialną poprzez Google i tam znajdziemy transmisję na żywo. Obecne połączenie kamery z internetem jest 24 h na dobę, a zatem transmisja z kościoła jest ciągła. ale raz jeszcze przypominam - Nie przez YT !!!

Przepraszam za ewentualne problemy z transmisją.

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, a po mszach zbiórka na cele misyjne. za tydzień na remonty.
  2. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Andrzeja i wolontariuszy misyjnych, którzy przybyli do nas z Oświęcimia. Po mszach będzie okazja wsparcia dzieła misyjnego, a także zakupu w sklepiku misyjnym różnego rodzaju pamiątek z misji.
  3. Próby dla dzieci z rodzicami przed I Komunią św. odbędą się w środę. Grupa I o 18.00, a gr. II o 18.45. Przychodzą oboje Rodzice.
  4. W czwartek o 17.30 odmówimy różaniec fatimski za chorych i zakażonych.
  5. Od czwartku będziemy w naszej parafii gościć O. Mieczysława ze zgromadzenia OO. Oblatów w Kokotku. Bedzie w naszej parafii do niedzieli i on tez udzieli dzieciom I Komunii św.
  6. Za tydzień w naszej parafii I Komunia św. Msze komunijne będą o 10.00 i 11.45.
  7. Dziękuję Paniom z ul. JP II prawa strona i ul. Łącznej za posprzątanie kościoła. Za tydzień kościół przygotują Rodzice dzieci komunijnych, a dekorację wykona p. Elżbieta.
  8. Polecam prasę katolicką.
  9. Proboszcz w tym tygodniu udaje się do szpitala na operację. W związku z tym nie będzie w naszym kościele nabożeństw we wtorek i środę. Intencja ze środy będzie odprawiona w czwartek. Nie będzie mszy z okazji rocznicy święceń ks. proboszcza. Wszystkie pozostałe msze do końca tygodnia są bez zmian. proszę pryz okazji Parafian o modlitwę za mnie o dobre wyniki badań / wtorek / i szczęśliwy przebieg operacji w środę.
  10. Wszystkim Parafianom, a przede wszystkim przybyłym do nas Gościom, życzę błogosławionej niedzieli. Niech Jezus Chrystus przez ręce Maryi nam pobłogosławi..

++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=

1.  Dyspena została zawężona do ludzi w grupie ryzyka,   chorych, matek opiekujących się małymi dziećmi i tych, którzy naprawdę lękają się zakażenia.

Na twarzach nadal obowiązują maseczki, a komunia jest na rękę. Zachowujemy też stosowny odstęp od siebie.

2. Można udzielać sakramentu chrztu świętego, błogosławić roczne dzieci, zawierać śluby, ale wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Chrzty / zarówno odwołane jak i nowe /, oraz roczki trzeba zgłaszać na  nowo w kancelarii parafialnej.!!!

Nie wpisuję do Gazetki "z urzędu". Dziecko należy zgłosić osobiście i potwierdzić, że będziemy na Mszy św.