Intencje Mszalne

Począwszy od dzisiejszego dnia Msze świete sprawowane będą BEZ UDZIAŁU WIERNYCH - do 12.04.2020

Każda intencja jest odprawiona o godzinie jak podano niżej. Przed każdą Mszą odmawiam najpierw Koronkę

do Bozego Miłosierdzia. Zachęcam, by w łączności ze mną ci którzy mają zamowione intencje też się modlili.

Ofiary za odprawioną intencję można włożyć do koperty, opisać ją tzn od kogo i za co, i wrzucić do skrzynki pocztowej, która jest poniżej schodów prowadzących na probostwo, albo przesłać na konto parafii z dopiskiem - ofiara  za Mszę.

Czwartek 26.03.2020 r.

18.00               Za ++ rodziców Stanisława i Zofię Wowra, ++ Różę i Jana Goczoł

Piątek 27.03.2020 r.

18.00               Za + syna Jacka Gruszka, ++ rodziców Marię i Józefa Szymura

Sobota 28.03.2020 r.

18.00               Za ++ rodziców Łucję i Jana Podbioł

Niedziela 29.03.2020 r. V Niedziela Wielkiego Postu   / msze św. bez udziału wiernych – do odwołania /

8.00               Dziękczynna w intencji Moniki Folek z okazji Urodzin i za rodzinę

10.30               Za + Andrzeja Szczepek o radość życia wiecznego od rodziny Widłok

12.00               Za Parafian o obronę przed pandemią

15.45               Koronka do Bożego Miłosierdzia

16.00               Za + Anastazję Żywczok z okazji ziemskich urodzin

Poniedziałek 30.03.2020 r.

7.00               Dziękczynna Elfrydy Kroemer w dniu Urodzin

Wtorek 31.03.2020 r.

7.00               Za dusze w czyśćcu cierpiące - ofiary ze skarbonki

Środa 01.04.2020 r.

7.00               Za Parafian

Czwartek 02.04.2020 r.  I czwartek ;  15 rocznica śmierci św. Jana Pawła II

18.00               Dziękczynna w intencji rodziny Szromek

21.37                Akt zawierzenia Bożemu Miłosierdziu  / patrz: strona startowa /

Piątek 03.04.2020 r.  I piątek

8.00               Za Czcicieli NSPJ i o nowe powołania kapłańskie

18.00               Za + męża Stanisława Foks i ++ z pokrewieństwa

Sobota 04.04.2020 r.  I sobota

8.00               Za Czcicieli Niepokalanego Serca NMP

18.00               Za + Gertrudę Godziek, Ignacego Koniecznego, syna Jana, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Godziek, Konieczny, Kozik, Rodak

Niedziela 05.04.2020 r. Niedziela Palmowa  / nie ma święcenia palm /!!!

8.00               Za + męża Alfonsa Folek

9.00               Msza święta z katedry / transmisja na TVS /

10.30               Za Parafian

16.00               Za + męża Antoniego Masny, ++ z rodziny

Poniedziałek 06.04.2020 r. Wielki Poniedziałek

18.00               Za + Franciszka Plichta

Wtorek 07.04.2020 r. Wielki Wtorek

7.00               Za chorych Parafian

Środa 01.04.2020 r. Wielka Środa

8.00               Świąteczne odwiedziny chorych – ODWOŁANE!!!!

18.00               Za ++ dzieci Oliwię i Marię oraz + ojca Jana Balura

Serdecznie zachęcam do modlitwy w intencjach nam poleconych przez różne osoby:

Za wstawiennictwem św. Rity, św. Charbela, św. Józefa i św. Michała Archanioła, a  także św. Sebastiana i św. Szymona z Lipnicy módlmy się do Boga:

Przede wszystkim, aby nas zachował od pandemii koronawirusa, wlał pokój w serca i nadzieję.

Módlmy się za służbę zdrowia, pielęgniarzy, pielęgniarki, lekarzy i kapelanów szpitalnych.

1. Módlmy się o zdrowie dla ciężko chorej żony Lucyny, która jest w szpitalu. / prośba z Radlina /
  2. Módlmy się o szczęśliwe rozwiązanie pewnej sądowej sprawy / prośba z Radlina /
  3. Módlmy się za chorego młodzieńca.
  4. Módlmy się o zdrowie dla chorej matki  / prośba z Siewierza /
  5. Módlmy się o łaskę zdrowia dla chorego męża i ojca Henryka  / prośba z Marklowic /
  6. Módlmy się o łaskę nawrócenia dla mojego kuzyna / prośba ze Świerklan /
  7. Módlmy się o zdrowie dla 5-letniej Oli po cieżkiej operacji  / prośba z Chełmu /