ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE - kolęda.

Jak już na pewno wiecie w tym roku 2020/21 odwiedziny kolędowe nie odbęda się w tradycyjnej formie. Blogosławimy zasadniczo nowe domy po UPRZEDNIM zaproszeniu ze strony mieszkańców. Pozostałe domy i mieszkania  nie będa odwiedzane.

Po Nowym Roku będą odprawiane msze święte w intencj rodzin  z poszczegolnych ulic i wtedy będzie można zlożyć dobrowolną ofiare na utrzymanie kościola.

ks. Mieczysław

A OTO PLAN sprawowanych mszy świętych w intencji Rodzin z poszczególnych ulic:

1. Piątek 8.01  - Ul. Dobra, Krzywa, Zakątek, Zielona i Borowa

2. Poniedziałek 11.01 - ul. Gajowa, Jagodowa, Sołecka i Kościelna

3. Środa 13.01 - ul. Pszczyńska / całość /

4. Czwartek 14.01 - ul. JP II, Pańska i Łączna

5. Piątek 15.01 - ul. Wiejska / prawa strona /, Radosna i Wspólna

5a Sobota 16.01 - ul. Wiejska  / lewa strona /

6. Poniedziałek 18.01 - ul. Leśna / calość /

7. środa 20.01 - ul. Zagonowa, Zbożowa, Sportowa, Rolna

8. Piątek 21.01 - ul. Zacisze, Topolowa i Pochyła

9. Sobota 23.01 - ul. Spacerowa, Malinowa i Graniczna

10. Sobota 30.01 - ul. Stara Droga i Księżycowa

Wszystkie Msze odprawiane są o g. 17.00. Bardzo proszę przynieść ze sobą na Mszę pojemnik na wodę święconą.

Najlepiej, aby z każdej Rodziny przyszła tylko JEDNA osoba z uwagi na ilość miejsc w kościele.

Można ze sobą zabrać dziecko. Informacje szczegółowe zostaną podane w czasie każdej Mszy świętej kolędowej.

Szczęśliwego Nowego Roku 2021.                                ks Mieczysław