Dzieci komunijne

Dzieci do I Komunii świętej otrzymajły książeczki do których wklejają obrazki z co niedzielnych Mszy św. Bedą na Mszy idziemy po jej ukończeniu do zakrystii, aby odebrać obrazek mówiący o ewangelii z danej niedzieli i wklejamy go do książeczki.

Spotkanie i konferencja dla Rodziców odbędzie się w czwartek 23 wrzesnia o 18.30 w kościele. Obecność przynajmniej jednego Rodzica OBOWIĄZKOWA!!!!

Dzieci PO I komunii świętej będą otrzymywac obrazki w I piątki miesiąca  od października. Ponadto otrzymają specjalną książeczkę do odprawienia 9 pierwszych piątków.