Dzieci komunijne

Pierwsza spowiedź dzieci , która miała być 17 kwietnia zostaje odwołana. O następnym terminie poinformuję przez p. Katechetkę.

Są już obrazki komunijne. Proszę zebrać po 12 zł od dziecka...ks. proboszcz

jest znany termin spowiedzi św. I tak, dzieci zostaną podzielone na dwie grupy.

I grupa ma spowiedź w środę 21.04 o g. 17.00, a II grupa w czwartek 22.04 też o g. 17.00.!!

Przychodzi jeden rodzic z dzieckiem. Zabieramy Skarbce i świece komunijne.

P. katechetka napisze na emailu, które dziecko w którym dniu ma spowiedź. ks. MK