Dzieci komunijne

W środę 30 września o g. 18.30 w kościele byla konferencja dla Rodzicow. Przypomne najważniejsze ustalenia i treści:

1. Do 15 grudnia prosze mi dostarczyć akt chrztu dziecka, jeśli bylo ochrzczone poza Kobielicami

2. Prosze dziecku kupić różaniec - poświęcenie będzie w czasie misji św.

3. Proszę dziecku kupic krzyżyk lub medalik Niepokalanej do 8.12. / poświęcenie /

4. Konferencja dla Rodziców obędzie sie 9 grudnia po mszy roratniej.

ks. proboszcz

RORATY 2020.

Będą odprawiane w poniedziałki i piątki o g. 17.00. Zachęcam jednakże, aby dzieci uczestniczyly we mszy roratniej online, codziennie o g. 18.00 poprzez platformę holyweek.pl

Z uwagi na sytuację pandemiczną w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w liturgii 35 osób.

Mam propozycję, aby też pomóc przeżyć roraty najmlodszym. Dlatego w poszczególne dni zapraszam chętne dzieci z rodzicem!! na roraty z lampionami.  I tak - jutro 30.11 na pierwsze roraty niech przyjdą 6latki, oraz chętne dzieci z kl. I.

W środę zapraszam z lampionami 5latki, oraz ucnziów kl. II

W poniedziałek 7.12  zapraszam z lampionami 4 latkki i chętnych uczniów z kl. III.

W środę 9.12 niech przyjdą 3 latki i młodsze / te na rekach noszone /, oraz uczniowie z kl. IV.

W poniedzialek 14.12 znowu 6 latki i kl. I; w środę 16.12 5latki i kl. II i w poniedziałek 21.12 4latki i mlodsze oraz uczniowie z kl. III i IV.

Nie będzie procesji z lampionami. Wszyscy siedzimy w oznaczonych lawkach - rodzic / bądź starsza siostra / razem z dzieckiem.

Ponadto na msze niech przyjdą tylko ci, ktorzy zamówili mszę św.

Dla każdej grupy będą też przygotowane pytania konkursowe.

Bóg zapłać za zrozumienie.