Ministranci

W związku z nowym Rozporządzeniem ks. Abpa W. Skworca z dnia 28.06.2020 służba liturgiczna zostaje przywrócona.

Mimo wszystko przy ołtarzu stoimy w bezpiecznej odległości od siebie - 1,5 m.

Dobrze by było mieć na rękach rękawiczki.

W czasie Eucharystii mamy na twarzach maseczki. Nie ma pateny do komunii św. bo Komunia jest na rękę.

ks. Proboszcz

Ministranci ze Szkoły Podstawowej - B. Michał, B. Tomasz, N. Adam, W. Karol, M. Filip, K. Radek, T. Bartosz, Sz. Eryk;

Animator odpowiedzialny za Szkołę Podstawową - F. Jan;

Ministranci starsi - M. Kacper, K. Błażej, B. Łukasz, G. Mikołaj, F. Jan;

Animator odpowiedzialny za Gimnazjum - T. Jakub;

Ministranci najstarsi – R. Dawid,  M. Jan, L. Łukasz, P. Kamil,  T. Jakub, T. Konrad,  K. Dominik, F. Szymon;

Lektorzy M. Jan, P. Kamil, T. Jakub, L. Łukasz, M. Kacper, R. Dawid; B. Tomasz, S. Eryk, T. Bartosz;

Aspirant - Antoni Matula oraz Jakub Matula

Bardzo proszę, abyście się jednak zmobilizowali i sami od siebie przychodzili na służbę - także w tygodniu.

Byłoby to piękne świadectwo, nie tylko wobec doroslych uczestników liturgii, ale także wobec waszych kolegów i koleżanek, którzy już chyba zapomnieli jak wygląda kościół. Zachecajmy sie wzajemnie do przychodzenia do kościoła. ks. Opiekun

SOLENIZANTOM  LISTOPADA  życzę  WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO.!!!

Służenie można i NALEŻY sprawdzić na – www.parafiakobielice.pl

Lista ministrantów od września 2020

Ministranci SP –  Nocoń Adam, Mikołajec Filip, Kokot Radek,

Szromek Eryk, Matula Jakub, Matula Antoni