Dzieci komunijne

 

 

Dzieci do I komunii w każdą niedzielę po mszy odbierają w zakrystii obrazki potwierdzające ich uczestnictwo we Mszy św.

Ponadto uczestniczą w środy na mszy świętej szkolnej / II katecheza przy parafii /.

 

 1. W niedzielę 1 paźziernika poświęcę dzieciom różańce - te zwykłe - do codziennego odmawiania. Poświęcenie różańców do I Komuniii św i medalików będzie dopiero 8 grudnia.

 

2. Bardzo proszę, aby jeszcze w październiku wyciągnąć z parafii chrztu świadecto chrztu świętego, jeśli dziecko było ochrzczone poza Kobielicami.  W listopadzie na spotkaniu naszym je odbiorę.

Bardzo prosze zebrać po 50 zł na Skarbiec komunijny i okładkę od dziecka.

 

3. Zachęcam do zaglądania do zeszytu dziecka z religii, by na bieżąco uczić się z nim modlitw i treści wiary.

 

4. Nic nie zastąpi ŚWIADECTWA wiary rodziców., dlatego apeluję, żeby wspólnie z dzieckiem przychodzić na Mszę św w niedzielę.

 

5. Od 8 paździenrika począwszy, podczas mszy o 10.30 w niedziele, dzieci będą przynosily do ołtarza dary ofiarne. Proszę w porozumieniu z p. katechetką uzgodnić plan przynoszenia darów.

 

ZAPRASZAM rodziców na konferencję. Najblizsza odbędzie isę w listopadzie - 22-go o 17.30 w kościele.

ks. proboszcz 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, siedziba: Kobielice, Kościelna 2.