Dzieci komunijne

Drogie dzieci. Dziś 1 maj..rozpoczął sie tak dlugo oczekiwany przez Was miesiąc, w którym miałyście przyjąć Pana Jezusa do swojego serca. Niestety, wszystko jest nie tak...Ale głowa do góry. Wszystko idzie ku dobremu i los do Was też się uśmiechnie.

Podobnie jak Wy nie mogę doczekać się dnia, kiedy udzielę Wam tego sakramentu. Myślę, że Pan Jezus też za Wami tęskni i zrobi wszystko, aby do Waszych serc przyjść jak najprędzej. laughing

A teraz informacje dla Waszych Rodziców.

Moi Drodzy.

Przypomnę, że ustaliliśmy wspólnie iż termin I Komunii św dla całej grupy to niedziela 4 października 2020 g. 12.00.

Podaję terminy w których dzieci przystąpią do I Komunii św:

1. 28.06 - N

2.   5.07 - N

3. 12.07 - N

4. 19.07 - N

5. 26.07 - N

6.   2.08 -  N

W poszczególne niedziele będzie dla Was Kochane dzieci specjalna,  dodatkowa Eucharystia o g. 12.00

połączona z krótkim nabożeństwem na zakończenie Mszy św. .

Jeśli dzieci wróćą do szkoły we wrześniu to być może wspólna Msza święta odbędzie się nie w październiku,

ale jeszcze we wrześniu.

Zapraszam wszystkich Rodziców na spotkanie informacyjne w poniedziałek 15 czerwca o g. 18. 35 w kościele.

ks. Proboszcz