KL. VIII do bierzmowania

Nowa wiadomość- WAŻNA.

Dotyczy mlodzieży, ktora w tym roku chce  się przygotowywać do przyjęcia sakramentu bierzmowania:

Pierwsze spotkanie wszystkich chętnych odbędzie się w środę 29 wrzesnia o g. 18.45 w salce pod kościołem. niech przyjdą tylko ci, którzy naprawdę są zainteresowani calorocznym  przygotowaniem do bierzmowania.

Bierzmowanie można także przyjąć np. w II klasie szkoły średniej, jeśli teraz jeszcze nie czujecie się gotowi do realizacji postawionych wymagań.

spotkanie z Waszymi Rodzicami odbędzie się wcześniej bo w poniedziałek 27 września o g. 18.30 w kościele.

ks. Proboszcz