KL. VIII do bierzmowania

Nowa wiadomość- WAŻNA.

Zapraszam Was w poniedziałek 29 czerwca na godzinę 18.45 na Eucharystię razem z uczestnikami kursu Alfa. Na zakończenie otrzymacie Dyplomy ukończenia nauki religii w zakresie SP, oraz pamiątkowe Dyplomy potwierdzające przyjęcie s. bierzmowania. Powiedzcie o tym innym. ks. Mieczysław

WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYJĘLI SAKRAMENT BIERZMOWANIA Z CAŁEGO SERCA GRATULUJĘ

i życzę obfitości łask, owoców i darów Ducha Świętego do mężnego wyznawania wiary. ks. Proboszcz

Bóg zapłać wszystkim Rodzicom za modlitewne wsparcie czasu przygotowania swoich dzieci,

za ofiary na dar materialny dla parafii i na Fundusz im. bł. ks. Emila Szramka.

Ks. Biskup Adam wszystkich serdecznie pozdrawia. Czuł się u nas bardzo dobrze i wyrażał się o Was w samych superlatywach.

1. W poniedziałek 25 maja o g. 18.45 w kościele spotkanie RODZICÓW uczniów z kl. VIII do bierzmowania.

Obecność przynajmniej jednego z rodziców jest OBOWIĄZKOWA.

2. A zatem we wtorek 2 czerwca w naszej parafii ks. bp Adam Wodarczyk udzieli mlodzieży s. bierzmowania.

Zgodnie z prośbą ks. bpa bierzmowanie udzielane będzie w II grupach: o 16.00 i 18.00.

Gr. I - Baron, Błąkała, Błąkała, Dulemba, Dulemba, Foks, Grzegorzek, Herszel, Janosz, Kisielowski,

Kokoszka, Kościelny. / w ławkach najpóźniej o 15.50 /.

Gr. II - Morawiec, Mrzyk, Pasek, Sekta, Sozańska, Szczepaniok, Toroń, Waleczek,

Wojtak, Wowra, Zomerlik   / w ławkach najpóźniej o 17.50 /.

3. Z klasą VIII spotkam się w środę o 18.40 w kościele / maseczki /. W piatek od 17.00 spowiedź dla nich.

Młodzież otrzyma stosowne pomoce do zrobienia rachunku sumienia.

Gromadzimy sie w kościele o g. 16.50 na rachunku sumienia i modlitwie. Przynosimy Skarbce.

Na rękach mamy rękawiczki, a na twarzach maski.

4.  W sobotę o 17.00 próba ze świadkami dla gr I, o g. 19.00 próba ze świadkami dla grupy II.

Sprzątanie kościoła i dekorowanie w poniedziałek 1 czerwca od 18.30.

Bardzo proszę o skorzystanie z sakramentu pokuty w dowolnym czasie i miejscu,

aby w dniu bierzmowania pójść do Komunii św.

5. Resztę informacji przekaże po spotkaniu z ks. Bpem Adamem. Bóg zapłać za złożone ofiary.