Ministranci

W związku z nowym Rozporządzeniem ks. Abpa W. Skworca od dnia dzisiejszego tj.14.03.2020 służba liturgiczna i lektorska zostaje zawieszona do odwołania!!!!! Niniejszym znjadujacy się ponizej plan służby NIE OBOWIĄZUJE do odwołania. ks. Proboszcz

Ministranci ze Szkoły Podstawowej - B. Michał, B. Tomasz, N. Adam, W. Karol, M. Filip, K. Radek, T. Bartosz, Sz. Eryk;

Animator odpowiedzialny za Szkołę Podstawową - F. Jan;

Ministranci starsi - M. Kacper, F. Kacper, K. Błażej, B. Łukasz, G. Mikołaj, F. Jan;

Animator odpowiedzialny za Gimnazjum - T. Jakub;

Ministranci najstarsi – R. Dawid,  M. Jan, L. Łukasz, P. Kamil, F. Szymon, F. Dominik, M. Patryk, T. Jakub, T. Konrad, F. Kamil, K. Dominik, F. Szymon;

LektorzyZ. Patryk, F. Dominik, M. Jan, P. Kamil, T. Jakub, L. Łukasz, M. Patryk, M. Kacper, R. Dawid;

Kandydaci na lektorów- B. Tomasz, S. Eryk, T. Bartosz;

Aspirant - Antoni Matula oraz Jakub Matula

SZKOŁA PODSTAWOWA (od października 2018 r.):

1. Grupa A - W. Karol, B. Michał;

2. Grupa B - T. Bartosz, B. Tomasz;

3. Grupa C - K. Radek, Sz. Eryk;

4. Grupa D - M. Filip, N. Adam;

Plan służby wyznacza i ustala animator Jan FICEK. PROSZĘ się z nim kontaktować.

Czwartek 12.03

Droga krzyżowa 17:15 / czerwony / i 18:00 Gr. B; Baron, Balura, Foks, Musioł K

Sobota 21.03

9.00 zbiórka

Począwszy od Środy Popielcowy zdobywamy punkty na najaktywniejszego ministranta Wielkiego Postu. Nagroda główna : I m 120 zł.  II m – 50 zł.    III - 30 zł. Do każdej nagrody przewidziana jest także ciekawa książka.

Wystarczy na wywieszonym w zakrystii planie obok swojego nazwiska i pod właściwą datą napisać znak plus. Każdy plus to 1 pkt.

Jeśli uczestniczę w nabożeństwie np. w I czwartek o 17.30, albo w niedzielę - G. żale czy w piątek  D. Krzyżowa i jestem też na Mszy to piszę 2 plusy pod właściwą datą.

Życzę powodzenia. Ks. Mieczysław.

SOLENIZANTOM  miesiąca MARCA 2020 roku  WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO.!!!

Służenie można i NALEŻY sprawdzić na – www.parafiakobielice.pl