Ministranci

W związku z nowym Rozporządzeniem ks. Abpa W. Skworca z dnia 28.06.2020 służba liturgiczna zostaje przywrócona.

Mimo wszystko przy ołtarzu stoimy w bezpiecznej odległości od siebie - 1,5 m.

W czasie Eucharystii mamy na twarzach maseczki. Nie ma pateny do komunii św. bo Komunia jest na rękę.

ks. Proboszcz

Bardzo proszę, abyście się jednak zmobilizowali i sami od siebie przychodzili na służbę - także w tygodniu.

Byłoby to piękne świadectwo, nie tylko wobec doroslych uczestników liturgii, ale także wobec waszych kolegów i koleżanek, którzy już chyba zapomnieli jak wygląda kościół. Zachecajmy sie wzajemnie do przychodzenia do kościoła. ks. Opiekun

Służenie można i NALEŻY sprawdzić na – www.parafiakobielice.p

Lista ministrantów od dnia 4 września 2021

Ministranci SP –  Nocoń Adam, Mikołajec Filip, Kokot Radek,

Szromek Eryk, Matula Jakub, Matula Antoni,

Ministranci starsi -   Baron Michał, Błąkała Tomasz, Wojtak Karol, Toroń Bartosz,

Ministranci najstarsiFicek Jan,  Macha Jan, Lysko Łukasz, Balura Łukasz, Kokot Błażej,

Ficek Jan – animator  / odpowiedzialny za SP /

LEKTORZY - Ficek J, Lysko Ł, Toroń B, Szromek E, Błąkała T, Macha J

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SŁUŻBA MINISTRANTÓW

Sobota 27.11.21

I Niedziela Adwentu  28.11.21   / fioletowy /

Poniedziałek  29.11.21

Wtorek 30.11.21

Środa 1.12,21

Czwartek  2.12.21

Piątek 3.12.21

Sobota 4.12.21

9.30 WSZYSCY

Niedziela 5.12.21  II Niedziela Adwentu / fioletowy /

Życzę owocnej i radosnej służby. DZIĘKUJĘ że jesteście.

Solenizantom miesiąca  GRUDNIA wszystkiego najlepszego!!

Chorym życzę zdrowia!!!

Bardzo proszę, aby Jankowi Ficek dać znać - do czwartku - kto będzie na mszy za ministrantów w sobotę o 9.30.

sprawa jest bardzo ważna. Dziękuję