OAZA MŁODZIEŻOWA

Poniższe spotkanie jest NIEAKTUALNEcry

Spotkanie młodzieży i wszystkich chetnych, którzy chcą się włączyć w liturgię TRIDUUM PASCHALNEGO  będzie w poniedziałek 8 kwietnia o g. 19.00 w salce. Przynieśmy coś do pisania.

Podczas spotkania rozdam teksty czytań i popracujemy nad czytaniem Męki Pańskiej.

Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym!!!

Wkrótce kolejny Wieczór Uwielbienia...31.05.2019 o 18.45. Zacznijmy już się przygotowywać.

Zbliza się Niedziela Palmowa. Zerknijcie prosze na stronę naszej archidiecezji, która znajduje się na naszej parafialnej stronie

i tam przeczytajcie o waznych sprawach zwiazanych z tym wydarzeniem. Prześlijcie tę informację dalej.ks. Proboszcz