CHRZTY i ROCZKI

Najbliższe chrzty w sobotę  8 października. Zgłaszając dziecko przynosimy ze sobą Akt urodzenia dziecka z USC.

Terminy udzielania s. chrztu św. oraz blogosławieństwa rocznych dzieci w 2022 r.:

8.10

12.11

10.12

Obrzędy rozpoczynają się o g. 16.00. Dzieci zgłaszamy najpóźniej dwa tygodnie przed mszą św.

Po raz kolejny informuję, że tzw Roczki to msze w rocznicę chrztu świętego, a nie dnia urodzenia dziecka!!!!!!

Jeśli więc dziecko urodzilo się np 20. czerwca 2019 roku, a zostało ochrzczone 14 sierpnia to właśnie TA data - 14.08 -dotyczy ROCZKU.

Na roczek przynosimy święcę chrzcielną. Obecni sa także oboje rodzice chrzestni.   ks. proboszcz

Brak zapisanych nowoochrzczonych dzieci.