CHRZTY i ROCZKI

Najbliższe chrzty w sobotę 14 listopada podczas mszy o g. 16.00. / dodatkowe /.

Rodziców tych dzieci prosze o PILNY KONTAKT!!!!!!!! Przynosimy ze sobą akt urodzenia dziecka z USC.

Terminy udzielania s. chrztu św. oraz blogosławieństwa rocznych dzieci w 2021 r.:

9.01

13.02

13.03

10.04

8.05

12.06

10.07

14.08

11.09

9.10

13.11

11.12

Wszystkie msze świete rozpoczynają sie o g. 16.00. Dzieci zgłaszamy najpóźniej dwa tygodnie przed mszą św.

Po raz kolejny informuję, że tzw Roczki to msze w rocznicę chrztu świętego, a nie dnia urodzenia dziecka!!!!!!

Jeśli więc dziecko urodzilo się np 20. czerwca 2019 roku, a zostało ochrzczone 14 sierpnia to właśnie TA data - 14.08 -dotyczy ROCZKU.

Zatem blogosławieństwo rocznego dziecka będzie w drugą sobotę sierpnia 2021 r., a nie w czerwcu.!!! na roczek przynosimy święcę chrzcielną. Obecni sa także oboje rodzice chrzestni.   ks. proboszcz

Brak zapisanych nowoochrzczonych dzieci.