NEKROLOGI

Nekrologi :

1. Zmarł śp. Jan PASIEkA, miał lat 70. Zamieszkiwał przy ul. Krzywej. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 11 stycznia 2020r. O g. 8.15               różaniec za zmarłego w kaplicy, o 8.50 ostatnie pożegnanie i o g. 9.00 msza święta pogrzebowa.

Modlitwy za śp. Jana będa odmawiane w kaplicy w  piątek / 10.01 / o g. 17.30. RiP

2. Zmarła śp. Marta FOLEK, miała lat 92. zamieszkiwała przy ul. Kościelnej 9. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 18 czerwca 2020 r.

Modlitwy za śp. Martę  będa w kościele 16 i 17.06. od g. 18.30. W dniu pogrzebu rózaniec o 10.15 w kaplicy, o 10.45 ostatnie pożegnanie      i o g. 11.00 msza święta żałobna. RiP