Odpust parafialny

Uroczystość  Matki Boskiej Królowej Polski - 3 maja

W tym roku Uroczystość ta wypada w sobotę 2 maja 2020r. z uwagi na Niedzielę Wielkanocną, która przypada 3 maja, ale w hierarchii uroczystości jest ona ważniejsza.

Świętowanie Odpustu będzie jednak w niedzielę 3 maja.

Uroczystośc rozpoczniemy nabożeństwem majowym o g. 17.30 w sobotę 2 maja, a po nim msza święta o g. 18.00.

W samą niedzielę 3 maja Msze święte będą o g. 8.00, 10.30 Suma odpustowa i o g. 16.00.

O g. 15.15 uroczyste nieszpory odpustowe.

Kazania wygłosi i Sumie Odpustowej przewodniczyć będzie ks. prof hab Jan KOCHEL, wykładowca w WSD w Opolu. / mój kolega rocznikowy /.

Serdecznie wszystkich Parafian i Gości zapraszam do Kobielic na niedzielę 3 maja br.

ks. Proboszcz